Ceník

Ceník

Jednodenní víkendová cvičení - SLEVA pro předplatitele

Sobotní několikahodinová intenzivní cvičení. Posunou Vaše cvičení rychleji kupředu.

Víkendová cvičení v přírodě - SLEVA pro předplatitele

Víkendové akce v přírodě u Brna. Spojení přirozeného pohybu, přírody, čerstvého vzduchu a pobyt mimo každodenní rutinu s partou lidí v krásném prostředí. viz semináře

Členská sekce pod heslem pouze pro pravidelně cvičící

Nebudete pozadu 😉 Nezapomenete nové pohyby taichi. Ve členské sekci je obsah pod heslem s videi a materiálem, který Vám usnadní studium. 

Možnost cvičit 3x týdně taichi (pro kungfu nutná přiměřená kondice)

Cvičte až 3x týdně za skvělou cenu v příjemném kolektivu 😉 Pro kungfu lekce je potřeba být fyzicky schopen a znát základní postoje a koordinace. Lze se doučit na sobotním cvičení. Pak je kungfu i pro Vás. Jste-li v kombinovaném kurzu pro začátečníky, pohyby se brzy naučíte.

Vaše druhá a třetí lekce v týdnu pouze 50,-

Předplatné zahrnuje jednu lekci týdně, dle Vaší volby. Přijdete-li na další lekci v týdnu, platíte již jen 50Kč za celou lekci 😉

A další ...

Neustále přemýšlíme jak kurzy zpříjemnit, zefektivnit a zpestřit. Překvapení mohou přijít během roku nárazově ... uvidíme co nám tento rok přinese 🙂

Nemáte čas procházet ceník? Napište nám o jaké cvičení máte zájem, pošleme Vám cenovou nabídku. Odpovíme co nejrychleji, těšíme se na Vaše dotazy, přání a připomínky 🙂
Během prvních dvou lekcí si zvyknete na kolektiv a lektora. Třetí lekci ZDARMA si nerušeně, a se zkušeností z předchozích lekcí, užijete a rozhodnete se – pokud jste se již dávno nerozhodli 😉 Nabízíme kvalitu.

Předplatné pravidelných lekcí TAICHI/ČIKUNG

Jedna lekce - 60 min taichi a čikung
110,-
  • Cena 110Kč/60 min  jedna lekce týdně  Taichi a Čikung. Cvičení se doplňují a vzájemně násobí účinek.

  • Předplatné  1 x týdně /17 lekcí x 110kč = 1870,-   Druhá a třetí lekce taichi v týdnu jen za 50,-
  • Předplácí se na 17 lekcí (pololetí).

  • Kontaktujte nás pro více informací ZDE

Chci si to vyzkoušet

Individuální výuka PRO NÁROČNÉHO KLIENTA

Hodinová sazba
1200,-
Více informací

číslo účtu pro platby za cvičení a akce:  670100-2214629241/6210

Při platbách zadávejte vždy kompletní číslo účtu včetně předčíslí.

Začátečníci, Vaše 3.lekce je zdarma.
První a druhá lekce se platí samostatně před tréninkem (120,- nebo 110,-) a v případě, že se po třetí lekci rozhodnete s námi pokračovat, přejdete na předplatné.
Při zaplacení předplatného na celé období – pololetí (jeden krát týdně) získáváte 45 nebo 90 minutovou lekci (dle předplatného) a druhý a třetí termín cvičení v týdnu za pouhých 50 Kč. Dohromady tedy celkem 3 lekce týdně za max 220Kč.
Předplatíte li taichi lekce, další tréninky v týdnu jsou jen taichi lekce. Předplatíte li kombinovanou lekci taichi/kungfu můžete přijít i na kombinovanou lekci další den.