Cvičení Brno - zdraví a kondice

Cvičení Brno - zdraví a kondice

Cvičení pro širokou veřejnost v centru Brna

Zdraví je velmi důležité. Chcemeli být zdraví, je potřeba pro to něco udělat. Dnešní rytmus života je nepřirozeně rychlý a většina nemocí, jak známo, je psychosomatického původu. Špatně spíte, bolí vás hlava, bolesti v zádech či chronické dlouhodobé problémy …. vyzkoušejte pravidelný pohyb. Cvičení taichi je skvělé jako prevence, ale dokáže příznivě ovlivnit i probíhající zdravotní omezení.

ZPOMALTE

Abychom mohli skutečně zpomalit, musíme především zpomalit v mysli. Doma je těžké ,,vypnout,,. Přijďte cvičit taichi a změňte prostředí. Pravidelné cvičení Vám umožní alespoň jednou týdně vypnout a to ve společnosti nových přátel a zkušeného lektora. Zkuste to jinak a kontaktujte nás ZDE 

RYTMUS

Rytmus není totéž co rutina. Rytmus dovolí Vaší mysli pracovat na menší obrátky a zajistí určité zjednodušení každodenního života. Rytmus jednoho tréninku týdně Vám dá možnost jednou týdně očistit mysl zdravým cvičením tai chi, čchi kung nebo kungfu. Tato cvičení mají prokázaný pozitivní vliv nejen na fyzický aspekt našeho zdraví, ale také na duševní pohodu.

PŘÍRODA

Jsme součástí přírody, ale nemáme už ani čas se do přírody vracet. Cvičte s námi v tělocvičně v zimních měsících a v přírodě na jaře, v létě i na podzim. Pobyt v přírodě s relaxačními technikami tai chi a čchi kung ještě pozitivní účinky přírody znásobí.

V našich kurzech cvičíme pro zdraví, zábavu a kondici. Vítáme zejména začátečníky, kteří hledají cvičení, které jim dodá více energie, stane se jejich koníčkem, ale také zvýší kondici či přinese nové přátele.

Podívejte se na naši nabídku