Semináře - výuka

Semináře Wudang

Semináře – výuka

Semináře (výuka) – Kungfu, Taiji, Qigong nebo seminář dle Vašich vlastních individuálních potřeb. Setkání v pohybu za účelem seznámení se se základy Wudang Kungfu, Taiji nebo Qigong … Soukromé skupiny se zájmem o krátkodobé semináře na konkrétní téma – Taiji, Qigong, meditace apod. (více o stylech a cvičeních popisuji také na blogu). Cvičení pro radost, zdraví a seznámení se základy a principy Taiji, Kungfu a relaxace …

AKCE 2020

Budoucí

Wudang Brno – seminář 2018  Víkendové cvičení taiji, kungfu a qigong. Cvičení v přírodě nedaleko Brna. Přihlaste se na naše semináře a užijte si zdravý pohyb na zdravém vzduchu. Ideální také jako příprava na naše pravidelná cvičení v Brně.

Semináře

Semináře se konají od minimálního počtu 6 účastníků. V případě zájmu o zaregistrování nebo další informace, nás bez váhání kontaktujte nebo vyplňte nezávazný formulář dole . Místo na semináři máte rezervováno po té, co Vám odpovíme na Váš email a zaplatíte zálohu 500,- Kč. V případě nenaplněného semináře Vám bude záloha vrácena. Místo konání a další informace budou upřesněny. Ceny za všechny semináře jsou stejné a nezahrnují ubytování a stravu. Rozdíl u jednotlivých seminářů může být v ceně ubytování.