FAQ

Často kladené dotazy

Cvičte s námi. Proč?

– zaměříš se na to co ti vyhovuje

– síla a ohebnost
– pevné zdraví
– zajímavé dovednosti Kungfu, Taiji, Qigong
– cvičení je prevence proti mnoha onemocněním
– upevníš své sebevědomí
– zjistíš co je etická stránka taiji
– získáš nové přátele
– princip harmonie Yin a Yang v praxi
– sestavy pro celostní podporu osobnosti a zdraví
– můžeš se zúčastnit veřejných ukázek a vystoupení

a mnoho dalšího …

Vyzkoušej o jaký druh cvičení se jedná

Cvičení taiji, qigong a kungfu společně vytváří komplexní nástroj pro udržování a budování fyzické kondice a psychické stability.

Jednoduché cviky, pomalé meditativní pohyby, strečové prvky pro zlepšování flexibility a pružnosti těla, dynamická cvičení kungfu …

Cílem našich lekcí je zlepšování fyzické i psychické kondice. Každý jednotlivý student si určuje výši zátěže sám podle svých možností a dispozic.

Takto jsou naše lekce vhodné pro širokou veřejnost.

Organizujete lekce pouze v Brně?

Ano, Wudang Brno má sídlo v Brně a cvičíme nyní pouze v Brně. Výhodou pro brněnské je lokace kurzů, které jsou přímo v centru Brna, na ulici Rašínova 119/3.

Pro zájemce o cvičení z dalších měst České republiky je však možné uspořádat víkendové semináře s výukou určité formy Taiji, Qigong, Kungfu, a to po individuální dohodě. Napište nám svou poptávku. Kontakty ZDE.

Kdy a jak se mohu přihlásit na první lekci zdarma?

Na první lekci se můžete přihlásit telefonicky, kontaktním formulářem nebo e-mailem.

Je vhodné se dopředu informovat, zda se lekce koná v termínu, o který máte zájem a zda je na uvedené lekci volné místo pro dalšího studenta. Děkujeme a těšíme se na Vás 🙂

První lekce zdarma obsahuje Kungfu, Taiji a Qigong. Zvládnu tak dlouhý trénink i když nejsem sportovní typ a nikdy jsem podobné věci necvičil/a?

Naše lekce jsou vedeny tak, aby každý mohl cvičit a zlepšovat se svým vlastním tempem. Cvičení, která provádíme vyžadují především Vaše soustředění. Fyzicky se každý přizpůsobuje podle svých limitů a možností. Proto je také možné mít na lekcích studenty rozdílných věkových skupin.

Samozřejmě je možné navštívit svou první lekci zdarma pouze na tu část, kterou preferujete. Hodina Kungfu je dynamičtější, hodina Taiji a Qigong je více relaxační, meditativní.

Kde se konají individuální lekce?

Individuální lekce se konají na místě podle dohody se žákem. Většinou se jedná o lekce Qigong nebo Taiji. Většinu roku je možné cvičit i venku, v přírodě nebo v parku. Individuální lekce mohou probíhat i u Vás doma nebo na jiném domluveném místě, v časech, které Vám vyhovují. Napište nám svou poptávku ZDE.

Jakým způsobem mohu zaplatit za Vaše lekce a kurzy?

Platba kurzovného se uskutečňuje v hotovosti nebo převodem na účet před začátkem kurzu, semináře nebo individuálních lekcí. Napište nám o jaké lekce máte zájem a my Vám pošleme cenovou nabídkuCeník lekcí také najdete zde

Mohu si vybrat cokoliv, co vyučujete, pro své individuální lekce?

Přejeme si, aby Vás toto krásné umění hlavně bavilo a abyste se mohli učit přesně to, co si vyberete.

Avšak jsou případy, kdy si student vybere příliš obtížnou sestavu nebo jiné cvičení, které by ani s nejlepším úsilím nezvládl. Tyto sestavy jsou pokročilé a vyžadují fyzickou připravenost.

Proto se někdy může stát, že Vám doporučíme jinou sestavu, než kterou jste se původně chtěl/a naučit. Se cvičením a tréninky máme dlouholeté zkušenosti a v případě, že si nejste jisti, rádi Vám poradíme to nejlepší z nabídky dle účelu a Vašich možností.

Pro dostatečnou fyzickou připravenost doporučujeme cca. tři měsíce, alespoň jednou týdně, na 1-2 hodiny absolvovat základní trénink,  – viz nabídka cvičení.

Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás 🙂

Máte nějaké další dotazy? Pokud ano, prosím kontaktujte nás.