FAQ

Často kladené dotazy

Cvičte s námi. Proč?

– zaměříš se na to co ti vyhovuje

– síla a ohebnost
– pevné zdraví
– zajímavé dovednosti Kungfu, Taiji, Qigong
– cvičení je prevence proti mnoha onemocněním
– upevníš své sebevědomí
– zjistíš co je etická stránka taiji
– získáš nové přátele
– princip harmonie Yin a Yang v praxi
– sestavy pro celostní podporu osobnosti a zdraví
– můžeš se zúčastnit veřejných ukázek a vystoupení

a mnoho dalšího

 

Vyzkoušej o jaký druh cvičení se jedná

 

Cvičení taiji, qigong a kungfu společně vytváří komplexní nástroj pro udržování a budování fyzické kondice a psychické stability. Jejich procvičování je skvělá prevence proti mnohým neduhům dnešní doby.

Jednoduché cviky, pomalé meditativní pohyby, strečové prvky pro zlepšování flexibility a pružnosti těla, dynamická cvičení kungfu …

Cílem našich lekcí je zlepšování fyzické i psychické kondice. Každý jednotlivý student spolupracuje s lektorem a určuje výši zátěže sám, podle svých možností a dispozic.

Takto jsou naše lekce vhodné pro širokou veřejnost.

 

Organizujete lekce pouze v Brně?

 

Ano, Wudang Brno má sídlo v Brně a cvičíme nyní pouze v Brně. Výhodou pro brněnské je lokace kurzů, které jsou přímo v centru Brna, na ulici Rašínova 119/3.

Víkendové semináře a soustředění se konají v přírodě v okolí Brna nebo v Brně.

Pro zájemce o cvičení z dalších měst České republiky je však možné uspořádat víkendové semináře s výukou určité formy Taiji, Qigong, Kungfu, a to po individuální dohodě. Napište nám svou poptávku. Kontakty ZDE.

 

Kdy a jak se mohu přihlásit na první lekci?

 

Na první lekci se můžete přihlásit telefonicky, kontaktním formulářem nebo e-mailem.

Je vhodné se dopředu informovat, zda se lekce koná v termínu, o který máte zájem a zda je na uvedené lekci volné místo pro dalšího studenta. Děkujeme a těšíme se na Vás 🙂

 

Lekce obsahuje Kungfu, Taiji a Qigong. Zvládnu takový trénink i když nejsem sportovní typ a nikdy jsem podobné věci necvičil/a?

Naše lekce jsou vedeny tak, aby každý mohl cvičit a zlepšovat se svým vlastním tempem. Cvičení, která provádíme vyžadují především Vaše soustředění. Fyzicky se každý přizpůsobuje podle svých limitů a možností. Proto je také možné mít na lekcích studenty rozdílných věkových skupin.

Samozřejmě je možné navštívit svou první lekci pouze na tu část, kterou preferujete, ale doporučujeme vyzkoušet celé cvičení a pak si vybrat 😉 Hodina Kungfu je dynamičtější, hodina Taiji a Qigong je více relaxační, meditativní. Lektor Vám doporučí vhodnou lekci.

Kde se konají individuální lekce?

Individuální lekce se konají na místě podle dohody se žákem. Většinou se jedná o lekce Qigong nebo Taiji. Většinu roku je možné cvičit i venku, v přírodě nebo v parku. Individuální lekce mohou probíhat i u Vás doma nebo na jiném domluveném místě, v časech, na kterých se domluvíte. Napište nám svou poptávku ZDE.

Jakým způsobem mohu zaplatit za Vaše lekce a kurzy?

Platba kurzovného se uskutečňuje v hotovosti nebo převodem na účet před začátkem kurzu, semináře nebo individuálních lekcí. Úplný začátečník si vyzkouší první dvě lekce s platbou na hodině a třetí lekci má zdarma. Po této době se rozhodně zda s námi bude pokračovat a předplatí si. Napište nám o jaké lekce máte zájem a my Vám pošleme cenovou nabídkuCeník lekcí také najdete zde

Mohu si vybrat cokoliv, co vyučujete, pro své individuální lekce?

Přejeme si, aby Vás toto krásné umění hlavně bavilo a abyste se mohli učit přesně to, co si vyberete.

Avšak jsou případy, kdy si student vybere příliš obtížnou sestavu nebo jiné cvičení, které by ani s nejlepším úsilím nezvládl. Tyto sestavy jsou pokročilé a vyžadují fyzickou připravenost.

Proto se někdy může stát, že Vám doporučíme jinou sestavu, než kterou jste se původně chtěl/a naučit. Se cvičením a tréninky máme dlouholeté zkušenosti a v případě, že si nejste jisti, rádi Vám poradíme to nejlepší z nabídky dle účelu a Vašich možností.

Pro dostatečnou fyzickou připravenost doporučujeme cca. tři měsíce, alespoň jednou týdně, na 1-2 hodiny absolvovat základní trénink,  – viz nabídka cvičení.

Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás 🙂

 

Máte nějaké další dotazy? Pokud ano, prosím kontaktujte nás.