Nabídka cvičení

Cvičení pro každého

…cvičte podle vlastních možností dynamicky či relaxačně, pro zdraví nebo zábavu!

Kromě známých cvičení jako je Taiji (Taichi, Tajči), Kungfu nebo Qigong budete mít možnost na našich lekcích cvičit i další pohybové disciplíny pro pestrost a zvýšení účinku tréningových lekcí. Lekce jsou vedeny tak, aby se procvičilo tělo a zrelaxovala mysl. Lekce obsahují jak rychlé a dynamické prvky, tak pomalé a relaxační cvičení nebo meditace.

Wudang Brno – Den zdraví 2017

Brno Lužánky – prezentace zdravotních a kondičních cvičení na akci Den Zdraví – Diecézní Charita Brno 2017

Kontaktujte nás a rezervujte si lekci zdarma – vyzkoušíte si základní pohyby a přirozené dýchání, při kterém se tělo uvolní a zrelaxuje.


Stálý nábor do cvičení pro začátečníky i pokročilé

Přijímáme zájemce o lekce relaxačních a zdraví prospěšných cvičení Taiji, Qigong, Meditace a Kungfu pro rok 2018.

Napište nám a zarezervujte si nezávazně svou PRVNÍ LEKCI ZDARMA. Těšíme se na Vás.


Pravidelná cvičení WUDANG BRNO

Pravidelná cvičení Wudang Taiji / Taichi – Kungfu – Qi gong … – pravidelné tréningy pro širokou veřejnost … Taiji – Qigong – Kungfu – Meditace – pro fyzickou a psychickou pohodu.  Cvičení obsahuje prvky Taiji – Qigong – Kungfu – Meditace … ,  které budeme vhodně kombinovat pro dosažení našeho cíle – zdraví, vnitřní pohoda a výuka čínských bojových a zdravotních forem Kungfu, Taiji a Qigong …

Více info ZDE ...

Ukázky a vystoupení

Ukázky a vystoupení – ukázky Kungfu, Qigong a Taiji na různých setkáních s příbuznou tematikou. Např. kultura Asie, východní bojová umění, zdravý životní styl, meditační a relaxační techniky v praxi … Účastníme se také vystoupení na oslavách čínských svátků nebo příležitostech oslavy čínské kultury, přehlídkách bojových umění nebo i individuálních akcích škol či jiných organizací příbuzných témat. Vystoupení mohou být také součástí přednášek o Číně, zvycích a tradicích na čínském venkově nebo o wudangském bojovém umění či taoismu.

Více info ZDE ...

Přednášky s promítáním

Přednášku vypracujeme na dohodnuté téma a podle domluvy bude doplněna promítáním fotografií. V případě zájmu je možná také ukázka zdravotních cvičení jako Taiji, Qigong či ukázky wudangského Kungfu. Vhodné pro tématické přednášky např. na vysokých nebo středních školách. Taiji a Qigong je známé cvičení tradičně využívané pro zdravotní účely.

Více info ZDE ...

Semináře (výuka)

Semináře (výuka) – Kungfu, Taiji, Qigong nebo seminář dle Vašich vlastních individuálních potřeb. Setkání v pohybu za účelem seznámení se se základy Wudang Kungfu, Taiji nebo Qigong … Pořádáme semináře i pro soukromé skupiny se zájmem o krátkodobou výuku konkrétní sestavy či formy – Taiji, Qigong, meditace apod. Cvičení pro radost, zdraví nebo seznámení se základy a principy Taiji, Kungfu a relaxace …

Více info ZDE ...

Individuální setkání (výuka)

Individuální setkání (výuka) – ti z Vás, kdo mají zájem o individuální přístup a intenzivní tréning nebo se chtějí nejprve poradit, mají možnost se také domluvit na individuálním rozvojovém programu. V tomto programu se po vstupním pohovoru vyberou cvičení, která budou vyhovovat Vaší konkrétní situaci a požadavkům. Ve velké většině případů jde o způsoby zklidnění mysli, zbavování se stresu a výuku metod, které lze za tímto účelem použít – prostřednictvím stylů Taiji, Qigong, meditace, relaxace …

Více info ZDE ...

Team-building (firemní akce)

Team-building – Kungfu, Taiji, Qigong, nebo promítání na zajímavá asijská témata. Ukázka bojových forem. Setkání za účelem upevnění týmu kolegů zajímavou cestou společného pohybu a interakcí v jednoduchých individuálních i párových cvičeních. Seznámení se základy Wudang Kungfu, Taiji nebo Qigong pro zdraví a každodenní užití … Aktivní zábava i pro velké skupiny. Naučíte se jak čelit bolestem zad, jak osvěžit a uvolnit mysl. Aktivní team-building pro společné zážitky.

Více info ZDE ...

Nezávazná přihláška nebo dotaz

10 + 3 =

Využijte našeho formuláře a objednejte si ukázky cvičení, přednášku s diapozitivy, team-buildingovou akci nebo třeba Vaši první lekci zdarma. Těšíme se na Vás. Odpovíme co nejdříve.